Назавизівська розколяда

У неділю, 10 лютого, в селі Назавизів Надвірнянського протопресвітеріату відбулася непересічна святкова подія – Назавизівська розколяда, яка стала завершальним акордом різдвяних свят.

У вщерть переповненому залі Назавизівського сільського будинку культури, де й відбувся захід, зібралися як дорослі, так і малі, щоб разом колядою подякувати Ісусу Христу за Його прихід на землю.

Перед початком розколяди до присутніх звернувся о.Василь Штангрет, який передав вітання від отця-пароха Романа Іванківа і благословив присутніх у залі й учасників концерту.

З теплими словами до глядачів звернулися ведучі Оксана Колінковська (завідувач Назавизівського клубу) та Назар Глуханюк, які й розпочали свято.

Яскравою палітрою талантів, усіх, хто завітав на свято, порадували розмаєм стародавніх колядок, що побутують в нашому краї, та сучасними колядками: тріо священиків УГКЦ о.Василя Штангрета, о.Юрія Боєчка та о.Михайла Луканюка; вокальний дитячий колектив Назавизівського клубу; танцювальний колектив дівчат із парафіяльної спільноти “Чисті серця”; хор “Милосердя”; виконавець Анастасія Вальчук; хор “Жива надія”; чоловічий парафіяльний квартет (Ю.Іваночко, В.Гаврищук, Л.Божак, В.Полатайко); молодь із парафіяльної спільноти, яка підготувала “Маланку”; колектив дівчат (гості із сусіднього села Мирне), що прибули на свято у супроводі о.Василя Кугутяка.

З подячним словом до присутніх звернувся Назавизівський сільський голова Василь Мацелик, який висловив слова вдячності  організаторам свята, а також тим, хто не полінувався на нього прийти.

Наприкінці, весь зал під акомпанемент троїстих музик, які вийшли на сцену, заколядував “Нова радість стала”, та так чудово, що звуки коляди, напевно, линули аж до небес. На такій радісній ноті, всі присутні, колядуючи під музичний супровід, вирушили до парафіяльної “живої” шопки, біля якої священики відслужили Молебень до дитятка Ісуса.

 

Автор: Василь Гаврищук для прес-служби єпархії

Фото: о.Михайло Луканюк


Новини єпархії