Навчання в освітніх закладах Косова розпочались з молитви та благословення

Новий навчальний рік у м.Косів за сприянням дирекції, батьків і вчителів розпочався в церкві св. Василія Великого.

Косівський протопресвітер о.Роман Іванюлик разом з усіма присутніми розпочав цей урочистий день з Молебню до Пресвятої Богородиці.

“Разом з вами, дорогі вчителі, батьки та учні я хочу подякувати Богові за те, що ми з вами відновлюємо спадщину наших батьків, а саме: починати важливу справу з молитви та благословення у церкві!”,– такими словами о.Роман розпочав свою проповідь.

Також о.Роман відвідав урочисту лінійку з нагоди Дня знань і Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

“Щоб перед іменем Ісуса всяке коліно приклонилося на небі, на землі й під землею, і щоб усякий язик визнав, що Ісус Христос є Господь на славу Бога Отця.” (Фил. 2:10) – ця цитата стала основою проповіді о. Романа до студентів. “Ви маєте пам’ятати, що Бог чекає кожного із нас, і найперше пам’ятати про любов і мир, які мають бути у сім’ї, групі, інституті, родині, а Христос є основним джерелом любові”, – сказав священик.  Опісля о.Роман висловив щиру подяку від імені правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка) за достойний подарунок – ризи, зроблений руками викладачів і студентів цього закладу.

Цього ж дня о. Юрій Корпанюк відвідав ліцей ім.Ігора Пелипейка, де навчальний рік також розпочався із молитви та благословення.

День знань – особливий день. Він є початком пізнання нових предметів, формування нових навичок і характеру. Бог кличе всіх до Його пізнання через Слово Боже, добрий приклад батьків та вчителів.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії