Навчально-практичний центр відкрили в Отинійському ліцеї

У вівторок, 27 листопада в Отинійському професійному ліцей енергетичних технологій відбулося відкриття навчально-практичного центру.

На урочисте відкриття прибули директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович та заступник директора департаменту освіти, науки і молодіжної політики ОДА Ігор Гаврилюк.

Також, у рамках постійної співпраці та формації студентського капеланства, на захід зі словами привітань завітав митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

“Як говорить нам євангелист Марко, в свої юні роки Господь Наш Ісус Христос працював теслею: “Хіба ж він не тесля, син Марії, брат Якова, Йосифа, Юди та Симона? І сестри його – хіба не тут між нами? І брали йому це за зле. (Мр. 6.3.) Тому сьогодні, в рік “Божого Слова”, який проголошений католицькою церквою ми повинні  по-особливому читати Його і жити згідно Нього. У Святому Писанні бачимо приклад важливості кожної професії, бо навіть Сам Христос, будучи Богом, працював теслею, допомагаючи Йосифові…”,сказав священик.

В свою чергу директор ОПЛЕТ п. Петро Іванків подякував священику за постійну працю і піклування над молодими хлопцями та дівчатами, які тут навчаються.  “Ваша молитва і присутність на всіх наших заходах допомагає у повсякчасному житті нашого ліцею, адже ви провадите нас Божим словом та молитвою”, наголосив директор навчального закладу.

Також у цей день у стінах Отинійської школи, напередодні Різдвяного посту, відбулася зустріч в рамках року “Божого Слова”, де священик мав можливість звернутися до всіх присутніх у залі та наголосити на важливості щоденного читання Святого Письма, а особливо в часі посту, в тому, часі коли Свята Церква приготовляє нас до особливого моменту – Появи Бога в людському тілі на світ.

“Ми вступаємо в особливий час приготування до зустрічі з Новонародженим дитятком Ісусом, тому сьогодні, в переддень початку цього Різдвяного посту, кожен свідомо повинен зробити собі певні постанови, щоб цей унікальний час ми прожили з Богом через сторінки Святого Писання”,сказав о.Василь.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії