Напередодні Різдва владика Василій відвідав ув’язнених, безпритульних та дітей-сиріт

З появою першої зірки українські родини збираються разом до Вечері, однак є ті, кому, в супереч різних обставин, забракло теплоти рідних людей. 

Напередодні Різдва єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк), спільно з протосинкелом єпархії о.Романом Кіцелюком, директором БФ “Карітас Коломиї” о.Сергієм Триф’яком та о.Романом Скрипнюком, відвідав з добрим словом ув’язнених колонії с.Товмачик.

Священики передали в’язням пампушки, які прихотували вірні парафій Коломийської єпархії. У приміщенні їдальні було освячено їжу до святкового столу, після чого кир Василій звернувся до присутніх з такими словами: “Різдво 2019 року прийшло і до нашої спільноти у Товмачик. Певні обставини зробили вас родиною,  хоч кожен в цей час згадує своїх рідних на волі, теплоту батьківського дому, Святу вечерю та друзів… Пам’ятайте, що Різдво єднає Бога й людину і через покаяння приносить очищення душі. Завжди йдіть шляхом Євангелія і беріть за приклад до наслідування ім’я свого святого, котрого ви носите. Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа Неустанної Помочі, допоможе щасливо вийти на волю і знайти у суспільстві своє достойне місце.”

Далі єпископ відвідав будинок нічного перебування для безпритульних. Спільно з синкелом у справах мирян о.Юрієм Лукачиком, о.Сегієм Триф’яком та о.Юрієм Захаревичем присутні помолився, після чого розпочали куштувати кутю та приготовлені страви.

Не оминув кир Василій цього дня і велику дружню сім’ю сестри Вероніки Петрук, котра виховує 10-ох дітей, ставши їм матір’ю. За спільним столом під час спілкування по-справжньому відчувалась різдвяна радість. Як і годиться Святвечір розпочали з молитви, а відтак прославили новонароджене Дитя колядою.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії