Напередодні початку навчального року відбулися реколекції для катехитів Коломийської єпархії

16-17 серпня 2022 р. Б. відбулися реколекції для катехитів та відповідальних за катехизацію священників Коломийської єпархії. Реколекції організувала Катехитична Комісія Коломийської єпархії УГКЦ.

Духовні науки відбувалися 16 серпня у м. Коломия при храмі святого великомученика Пантелеймона та 17 серпня в м. Яремче при храмі Різдва Йоана Хрестителя.

Перед початком духовних наук до всіх присутніх звернувся о. Ярослав Врублевський (Голова катехитичної комісії Коломийської єпархії УГКЦ). Він наголосив на важливість гідно і молитовно пережити реколекції, бо вони дадуть нам нові сили для праці.

Реколектантом був отець-ліцензіат Роман Бойчук. Теми, над якими роздумували катехити, торкалися старозавітних постатей: Араама, Ісаака, Мойсея та царя Давида. Також учасники роздумували над правилами для катехитів митрополита Андрея Шептицького. Завершуючи духовні вправи, о. Роман звернув увагу на співпрацю катехита і священника на парафії, як важливий момент для успішної праці у катехизації на парафії та дав практичні поради. Також цікавою стала тема постатей Нового Завіту, якими слід захоплюватися та наслідувати.

о. Ярослав Врублевський для

Пресслужби Коломийської єпархії

 


Новини єпархії