Надвірна попрощалась із відважним Героєм – Юрієм Лучиним

4 червня 2022 р. Б., жителів м. Надвірна сколихнула сумна звістка – війна забрала одного із них – мужнього й відважного воїна, який із 25 лютого боронив український народ, 44-річного Юрія Лучина.

Горе та сум, плач та сльози сьогодні на очах кожного надвірнянця, бо так важко є прощатися із мужнім українцем, люблячим батьком та доброю людиною. Він, з перших днів війни, не вагаючись, кинувся боронити беззахисних людей від окупантів, тієї дикої орди, яка увірвалася у мирне життя українського народу, щоби вбивати, ґвалтувати, знущатися та руйнувати усе навколо. І віддав найцінніше – своє життя.

Чин похорону воїна Юрія Лучина здійснив парох парафії Трьох Святителів м. Надвірна отець-мітрат Богдан Михайлина у співслужінні із протопресвітером Надвірнянського протопресвітеріату, о. Андрієм Бакотою, та духовенством Надвірнянського протопресвітеріату.

Звертаючись до присутніх, о Богдан зазначив: «Ненависть породжує злочинців, а любов – героїв. І наші герої – це люди любові. У сьогоднішній день ми прощаємося із таким одним із чисельних Героїв, людиною любові – Юрієм Лучином. Він віддав своє життя за нас, щоби тут могли молитися, щоби ми тут могли працювати, щоби ми тут були єдиними… Він був добрим християнином. Він був добрим батьком, чуйним чоловіком. Був щирим парафіянином, готовим завжди допомогти. Він завжди пам’ятав про молитву, про Церкву, про Бога. Сьогодні ми усі прощаємося із ним та просимо у Бога оселити його душу у квітучому місці, де більше не буде чути ані бомб, ані кулеметних черг, ані зривів, а тільки радість та життя безкінечне».

Пресслужба Надвірняського протопресвітеріату

 


Новини єпархії