У день свята Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною кир Василій молився в с.Пнів

Довгі роки Бог приготовляв людей до свого приходу і з цією метою Він вибрав неплідне подружжя та дарував їм ласку батьківства. Праведна і неплідна Анна народжує Матір Життя – Діву Марію. Цей величний день в нашій Церкві молитовно прийнято вшановувати 22 грудня.

З нагоди храмового свята правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Пнів.

Під час Божественної Літургії архиєрею співслужили: парох храму о.Микола Костик, сотрудник о.Ярослав Онуфрак, протопресвітер Пнівський о.м.Богдан Михайлина та численне духовенство єпархії.

Звертаючись до парафіян зі словом проповіді, владика зазначив, що свято Зачаття Пресвятої Богородиці св.Анною покликане відкривати очі на сприйняття достойності немовляти в утробі.

“Ми повинні завжди пам’ятати, що лиш Господь дарує дитину, без дії Бога дитина не може з’явитися на світ. Якщо Бог благословив, щоб відбулося зачаття, то проти волі Його йти не можна”,наголосив владика.

Також проповідник сказав, що цей день є особливим для тих жінок, які у своїй утробі носять немовлят і для всіх створених сімей, що прагнуть мати дітей.

“Сьогоднішнє свято,продовжив кир Василій, – показує приклад невпинної віри і безмежної надії на милість Божу. Як колись праведна Анна з Йоакимом просили у Бога про помилування і Господь послав їм дитину, так само Господь не перестає діяти сьогодні. Нині багато є свідчень, коли лікарі дивлячись об’єктивно дають сім’ям висновки про неплідність, а Господь навпаки посилає їм радість від народження дітей. Дійсно, милість Божа безмежна і премудрість Його дій невідома”.

По завершенню парох о.Микола Костик подякував владиці за те, що сьогодні він розділив радість свята з парафіяльною громадою. Опісля присутні через обряд мирування отримали архиєрейське благословення, а також спожили освяченої води з нагоди храмового празника.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії