На парафії с.Яблуниця відзначили 155-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького

29 липня, з нагоди 155-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, молодь парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Яблуниця підготувала виховний захід під назвою “Апостол єдності”.

Про життя та діяльність Блаженішого Андрея всі присутні довідались із поставленої сценки, яку підготували учасники спільноти “Милосердя Ворохта” смт. Ворохта. Не можна не згадати й про душевне виконання пісень місцевим хором. Того дня кожен почерпнув для себе багато нового про цю велику людину, яка зробила так багато для розвитку нашої церкви у важкі часи підпілля.

Опісля відбулося урочисте дійство – посвята молодих кандидатів до “Товариства святої Ольги”. Тепер спільнота поповнилась молодими дівчатами із Яблуниці та Делятина.

На завершення всі зробили спільне фото та отримали пам’ятки. Тож щиро вітаємо нових учасників спільноти і бажаємо вам керуватись словами Папи Івана ІІ, який сказав: “Не бійтесь! Не лякайтесь вашої молодості і Вашого глибокого прагнення до щастя, правди, краси і справжньої любові! Часом говорять, що суспільство боїться цих потужних прагнень молоді, що і Ви, також лякаєтесь цього? Не бійтесь!”

Автор: Марія Щербанюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії