На освяченій сцені-подіумі в с. Товмачик відбулося перше богослуження

Щомісяця велика кількість вірних Коломийської єпархії вирушають до відпустового місця, що в селі Товмачик, щоб занести свої молитви перед Пресвятою Богородицею, яка за переказами об’явилася подорожньому приблизно в 15 столітті. Під час об’явлення Пресвята Богородиця просила збудувати церкву тут, поруч з  місцем, де є джерело.

Вчора, 13 листопада, єпископ Коломийський кир Василій Івасюк завітав до села Товмачик та очолив перше богослуження на освяченій сцені-подіумі – молебень до Товмачицької Пресвятої Богородиці.

Опісля відбулася Божественна Літургія, під час якої архиєрей наголосив: «Молитва допоможе перемінити серця людей і вести за собою християн доброї волі. Безсрібники Косма і Дам’ян дають кожному з нас цінний урок – завжди маємо нести ближнім добро, давати щиро, радісно і безкорисливо».

На завершення адміністратор парафії о. Роман Скрипнюк, висловив слова вдячності всім, хто спричинився та вклав свою лепту для побудови сцени, яка слугуватиме для відправ різного роду богослужінь та катехизацій.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії