На другий день Різдва Христового владика Василій молився у Надвірній

8 січня, свята Церква відзначає Собор Пресвятої Богородиці. З нагоди цього свята, єпископ завітав до м. Надвірна та очолив Божественну Літургію. Перед Божественною Літургією єпископ уділив піддияконські свячення студенту Івано-Франківської духовної семінарії – брату Володимиру Поповичу.

Участь у богослужінні також взяли: протопресвітер Надвірнянський о. Андррій Бакота, сотрудники — о. Андрій Василів, о. Михайло Касіянчук, а також кс. Матеуш (РКЦ).

Під час своєї проповіді архиєрей наголосив: «Святкуючи Різдво Христове, усвідомлюємо наше спасіння. Віра в Бога дає силу робити добрі діла, котрі спасають і допомагають переборити всі пандемії і негаразди. З ласки Божої на початку дев’яностих років минулого століття наш народ почав шукати Правду й отримав свободу і незалежність. Україна переживає складні часи і продовжує йти хресною дорогою, маючи вчених людей і землю «молоком і медом текучу». 

На завершення Божественної Літургії протопресвітер та парох храму о. Андрій Бакота, висловив архиєрею слова вдячності за душпастирський візит та батьківську підтримку у його ієрейському служінні.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії