Молитви до покровителів Коломийської єпархії

Чин молитов на всякі потреби для вірних, а також в

період пандемії COVID 19 у Коломийській єпархії УГКЦ

 

Дано 13 травня 2020 року Божого

 

У Коломийській єпархії маємо офіційно проголошених двох покровителів і заступників наших вірних на всі випадки життя – це ікона Пресвята Богородиця під назвою «Це Мати твоя» й ікона блаженного священномученика Миколая Чарнецького з мощами.

В час поширення пандемії COVID-19  невідомо хто був хворий, хто був носієм, а хто може захворіти і скільки часу ще «кінь білий, і вершник на ньому, що мав лук, і дано йому вінець, і вийшов він переможний, і щоб перемагати» (Одкр.6:2), будуть тривожити людей. Насправді існує велика імовірність захворіти чи передати комусь цю страшну хворобу або інші не менш небезпечні віруси.

Дуже важливо для Церкви є зберегти здоров’я і життя людей. Науковці шукають вакцину, а управління Коломийської єпархії з метою збереження здоров’я і життя дітей, юнаків, дорослих та людей похилого віку пропонує і заохочує духовенство та вірних перед цими двома іконами у своїх парафіях відмовляти наступні молитви:

 

1). Молитва перед Коломийською іконою «Це Мати твоя».

Освячення Коломийської ікони Пресвятої Богородиці "Це Мати твоя"

 

«Молитва – причина спасіння і безсмертя душі».

(Преподобний Ісаак Сирин)

«Мати Божа Неустанної Помочі! Ти виявляєш своє заступництво і милосердя через нашу Коломийську ікону «Це Мати твоя». У покорі припадаємо до тебе зі своїми щирими молитвами, просячи: благословити всіх хворих – здоров’ям, зневірених – надією, подорожуючих – щастям, народ – доброю долею і волею, Україну – миром, наше чернецтво – численними і святими покликаннями, а священників утверди у вірі і спомагай у їхньому служінні. Переміни нашу тривогу у радість, віру, надію й любов. Пресвятая Богородице, благаю тебе, допоможи мені (і тут назвати особисте або довільне прохання. Наприклад, «Пресвята Богородице, будь Матір’ю дітям сиротам та збережи їхнє життя під час війни в Україні»).

«Кожний бо, хто просить, одержує» (Мт.7:8) Амінь.».

 

2). Молитва перед іконою з мощами блаженного

священномученика Миколая Чарнецького.

«Просіть і дасться вам» (Мт.7:7).

«Блаженний священномученику Миколаю, Господь був скелею твоєї віри в ув’язненні за Церкву Христову, опікуном твого єпископського служіння у переслідуваній Церкві і ти Духом Євангелія пробуджував совість найбільших грішників до Покаяння. Захисти наш розум від шкідливих думок, продовжуй вимолювати уздоровлення для хворих, опікуйся воїнами Української армії, допомагай священникам Коломийської єпархії бути Христовими місіонерами у своїх парафіях і жертвенними служителями для потребуючих.

Блаженний отче Миколаю, моли Бога за нас грішних, випрошуючи святі і ревні покликання до чернечого та священичого стану, вимолюючи твого заступництва перед Богом за (і тут назвати особисте або спільне прохання. Наприклад, «Господи благослови здоров’ям наших батьків»).

«Будьте в молитві витривалі й чувайте на ній в подяці». (Кол. 4:2). Амінь.».

Нехай ці дві короткі молитви перед іконами, створять духовний захисний «саркофаг» для кожної людини від всякої «скорби, гніва і нужди».

Нехай Боже благословення сходить на Вас через заступництво і милосердя Пресвятої Трійці. Амінь.

+Василь Івасюк

Правлячий Архиєрей

Коломийської єпархії


Новини єпархії