Молитва ТЕЗЕ єднає всіх

Спільна молитва в дусі ТЕЗЕ стала черговою нагодою для зустрічі молодих людей з Комісією у справах молоді Коломийської єпархії.

Цими вихідними 16-18 березня відбулось декілька таких зустрічей в містах: Надвірна, Яремче, Печеніжин, Снятин та с. Троїця Заболотівського деканату.

Метою зустрічі було пригадати про важливість молитви, а також показати одну з форм, яка вже багато років практикується в ТЕЗЕ і запропонувати молодим стати учасниками регіональної зустрічі у Львові. Всі щиро прославляли Бога піснею та заносили Йому свої особисті прохання. Знаковим було те, що всіх об’єднувало спільне прохання – за мир в Україні та цілому світі.

“На молитві ТЕЗЕ я була вперше. Для мене ця молитва залишила слід в серці, умиротворення і розуміння того, які ми насправді близькі до Бога. Спільна прослава нашого Отця Небесного відкриває нашу душу для миру, любові й добра. Деякий час, на молитві, я ніби була вже не в цьому реальному світі, а повністю поглинута молитвою і спокоєм. Думаю, що завдяки такому молінню ми віднайдемо мир не тільки в наших серцях, а й в Україні. Надіюсь, що це не остання можливість побувати на такій зустрічі”, – ділиться враженнями учасниця зустрічі Іванна Панчошак з с.Рунгури.

На молитві ТЕЗЕ ми гуртуємось, відчуваємо душевний спокій, і тут не важливо якої ти національності та до якої конфесії належиш. Важлива тільки твоя щирість і відкрите серце до Бога. Тому запрошуємо всіх долучатися до великої тезівської родини, адже це унікальна можливість для кожного відчути себе частиною екуменічної спільноти.

Автор: Марія Щербанюк, секретар Комісії у справах молоді для прес-служби єпархії

Новини єпархії