Молитовне стояння “За життя та сімейні цінності” у Надвірній

До християнського “Руху за життя” в  цьому році долучились миряни з м.Надвірна. Вже 1 березня біля каплиці Пресвятої Євхаристії (на території Надвірнянської центральної районної лікарні) вперше відбулось молитовне стояння “За життя та сімейні цінності”.

Миряни на чолі з о.Василем та о.Олексієм молилися за ненароджених дітей і тих, яким у лоні матері загрожує смерть.

Минув місяць і 5 квітня Молебень до Пресвятої Богородиці та Вервицю спільно з о.Василем та о.Олексієм відправляв голова комісії охорони здоров’я Коломийської єпархії  о.Юрій Савчук. Священик виголосив науку для присутніх, а також ознайомив їх з місією “Рахиль”.

Святий Папа Іван Павло II, коли виступав у польському сеймі, наголосив: “Той народ, який вбиває своїх дітей, не має майбутнього”. Життя ж людини починається не з дня народження, а з моменту зачаття. І на кожну дитинку в Бога свої плани.

Люди – слабкі духом, вірять у Бога, але не довіряють Йому. Найчастіше через матеріальну неспроможність, незахищеність, осуд оточуючих та інші страхи вони позбавляють свою дитину права на життя, дарованого їй Господом.

Щоб не бути мовчазними свідками і пасивними співучасниками вбивства, варто робити бодай те, що в наших силах – молитися за любов і відвагу батьків щодо народження своїх діточок, за мир і спокій в Україні, духовне та економічне зростання, мудрих, благословенних Господом Богом керівників нашої держави. Тож о.Василь Когутяк запрошує усіх бажаючих приєднатись до спільної молитви.

Молебень до Пресвятої Богородиці та Вервиця будуть відправлятись у м.Надвірна біля каплиці Пресвятої Євхаристії кожної першої п’ятниці місяця о 14 год.

Автор: Оксана Середюк для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії