Молитовна подяка за дар життя в УГКЦ

З ініціативи Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я 7 квітня 2019 р. Б. о 14:00 в усіх архі/єпархіях УГКЦ відбудеться молитва подяки за «Дар життя». У цей день просимо усіх небайдужих людей долучитися до молитви, яка буде організована місцевими медичними капеланами.

Застановімся на хвилину і пригадаймо собі, хто ми є, Ким покликані до життя і з Ким зустрінемось після закінчення земної мандрівки.

 

Молитва подяки за «Дар життя»

Отче Предвічний, дякуємо Тобі за дар життя, який ми отримали з Твоєї любові. Просимо Тебе, допоможи нам його не змарнувати, але гідно цей дар прийняти, скерувати на службу Тобі і ближнім, і нам на спасіння, вислухай нас і помилуй.

Господи, дякуємо тобі за наших батьків, які прийняли Твою святу волю і подарували нам життя. Благаємо Тебе, заопікуйся ними і нагороди їх вічним щастям у Небі, вислухай нас і помилуй.

Ще молимось за всіх дітей, які перебувають у лоні матерів. Благослови їх разом з батьками Своїми щедротами. Особливо просимо захисти дітей, яким загрожує знищення. Подай батькам любов і відвагу прийняти Твій дар, бо Ти Сам дарував їм життя. Просимо Тебе, вислухай і помилуй.

 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ:

За цими посиланнями можна дізнатись про:

1. 7 квітня – Свято Благовіщення – День подяки за дар життя!

2. Обряд духовного усиновлення

3. Духовне усиновлення ненародженої дитини

4. Молитовна подяка за дар життя в УГКЦ

 

Джерело: Комісія у справах душпастирства

у справах охорони життя


Новини єпархії