Молодіжний форум Отинійського протопресвітеріату

У суботу, 8 грудня, в Отинійському протопресвітеріаті відбувся молодіжний форум присвячений “Року Божого слова”. На зустріч разом зі своїми священиками з’їхалося близько 70 молодих людей з усіх парохій протопресвітеріату.

Розпочалася зустріч із молебню до Христа Чоловіколюбця в храмі Зіслання Святого Духа, який очолив митрофорний протопресвітер Василій Мельничук у співслужінні священиків Отинійського протопресвітеріату.

“Ви – майбутнє нашої церкви, нашої держави, тому маєте пам’ятати про те, що церква покладає на вас великі надії та сподівання. Ніколи не забувайте про Бога та в кожній ситуації звертайтеся до Нього. У своїх молитвах дякуйте за все і не бійтеся інколи пожалітися, адже Він, як ніхто вміє нас вислухати”, – сказав о.Василь, звертаючись до молоді.

Опісля священик передав вітання учасникам форуму від правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія (Івасюка) та представив молоді голову молодіжної комісії Коломийської єпархії, бр.Августина Векляка, ЧСВВ.

Почастувавшись смачним чаєм молодь, разом зі священиками, піднялась до актової зали Отинійської школи, де проходили катехитичні навчання в контексті святкування року “Божого Слова”.  Катехитичне начання проводив о.Віталій Попадюк, який доносив до молодих сердець української молоді світло Христового вчення.

Опісля з вітальним словом до присутніх звернувся бр.Августин, який закликав не зупинятися в постійному рості до Господа. “Нехай наші маленькі кроки спілкування з Богом завжди наближують нас до Нього”, – сказав голова молодіжної комісії.

Під час зустрічі учасники форуму мали можливість поспілкуватися із своїми ровесниками із різних куточків Коломийського району, поділитися своїми враженнями та почати будувати нові знайомства.

В часі форуму молодь представляла свої таланти, які підготували разом зі своїми священиками та катехитами, а також отримували співочі подарунки від учасниці телепроекту “Голос діти” – Вероніки Пінчук та неодноразової переможниці всеукраїнських співочих конкурсів і телепроектів Марини Романюк. Не обійшлося і без запальних бансів, які проводила для молоді їмость Мар’яна Попадюк.

Форум завершили подячною молитвою, заключним танцювальним бансом та спільним фото.

Джерело: прес-служба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії