Молодіжна велопроща до Погоні

У суботу, 25 серпня, на парафії святих Косми і Дем’яна, що в с.Лісна Тарновиця, відбулася VII молодіжна велопроща до Погоні.

Організатором поїздки є парох храму о.Василь Нагорняк. Цьогоріч у заході взяло 54 учасники. Це прочани із Лісної Тарновиці, Парищ, Фитькова, Назавизова, Надвірної та Лоєви. Прощу розпочали спільною молитвою, після чого о.Василь покропив усіх свяченою водою на щасливу дорогу.

Прибувши до відпустового місця, паломники приступили до Св.Сповіді, адже гріх в душі , як алерген у тілі – має свою духовну висипку; це втрата спокою і миру у серці. Саме цього хоче диявол, бо знає, які Бог може творити чудесні речі в людині, що здобула мир у серці.

Вислухавши Службу Божу, прочани прийняли Св.Причастя та випрошували ласки миру для України і низку намірень для тих, хто найбільше потребує молитви. Опісля всі мали змогу приступити до вшанування копії чудотворної ікони Погінської Матері Божої і скласти слова подяки за всі  дари і ласки, які Вона випрошує для нас у свого Сина.

Учасники прощі складають щиросердечну подяку о.Василю Нагорняку та о.Василю Штангрету за спільну поїздку, молитву і той час, який вони жертвують для інших. Також в особливіший спосіб складаємо подяку сім’ям із парафій Липівка і Пшеничники, які щедро пригостили учасників солодощами, фруктами, чаєм та цукерками. Нехай Господь благословить працю їхніх рук та воздасть сторицею.

По-особливому щасливою і духовно наповненою під час прощі почувала себе молодь. Не дарма ж кажуть, що наше щасливе завтра, зележить від щирої молитви та поєднання з Євхаристійним Ісусом вже сьогодні. І так день за днем людина стає щасливішою  і те щастя здатна передавати іншим. Власне тому емоції щастя і радості переповнювали серця учасників прощі. Кожен з них приємно втомлений  повертався додому, сповнений віри, що на цю жертву, як вдовину лепту, Боже око теж упаде, і буде мир та єдність в Україні.

 Джерело: прес-служба в єпархії


Новини єпархії