Комісія у справах молоді Коломийської єпархії провела з’їзд лідерів молодіжних спільнот

11-13 червня 2021 р. Б. комісія у справах молоді Коломийської єпархії провела у молодіжному центрі «Дора» навчально-формаційний з’їзд лідерів молодіжних спільнот.

До Дори з’їхались представники молодіжних спільнот з усіх куточків нашої єпархії, а це приблизно 70 учасників.

Мета з’їзду: навчити молодого християнина правильно та ефективно використовувати соціальні мережі та сучасні засоби комунікації для успішного ділення своєю християнською вірою зі своїми однолітками.

Програма з’їзду складалася із трьох секторів: Медіаграмотність, спікер – Ольга Гриців (журналістка, телеведуча ТРК «РАІ»); Соціальне служіння молоді: ідеї, котрі будують спільноту, спікер – Віталій Бирчак (заступник директора БФ “Коник Хелп”, громадський діяч, поет); Основи фотографії, спікер – Павло Гедзик (семінарист, фотограф).  Всі хто бажав, могли взяти участь у фотоворкшопі, щоб отримати та покращити практичні навички фотографування.

Щодня, впродовж з’їзду, молодь брала участь у Святій Літургії та слухала духовні науки, котрі виголосив о. Андрій Квік, Голова комісії у справах молоді.

Слід зазначити, що такі зустрічі є важливими для молоді, бо це добра нагода не тільки для нових знайомств, але й для духовного та фізичного відпочинку.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії