Молодь та школярі Коломиї пройшли Хресною ходою

24 квітня Преосвященний владика Василій (Івасюк) взяв участь у традиційній Хресній дорозі вулицями Коломиї, яку організувала Комісія у справах молоді Коломийської єпархії. 

Сотні молодих людей рушили ходою, молячись і переживаючи страждання Спасителя. Попереду усієї ходи керівники навчальних закладів несли особливий хрест, який містив у собі частинку Животворящого хреста, на якому був розп’ятий Ісус. По черзі хрест несли і студенти всіх навчальних закладів, а також виголошували стації, що зробило хресну дорогу по-особливому спільною та атмосферною.

Наприкінці Хресної дороги владика Василій (Івасюк) звернувся до присутніх із пастирським словом, в якому подякув молоді, вірянам та духовенству за участь у спільній молитві. У своєму слові єпископ пригадав приклад, що стосувався теми довіри людей до Бога, як до батька: “Дивіться, яку велику любов дарував нам Отець, щоб дітьми Божими звалися”.

Останній тиждень Великого посту –  саме час духовно очиститися, переосмислити дещо у своєму житті та вкотре задуматися над стражданнями, смертю та воскресінням Христа, адже:

У Ісуса не було слуг, а його звали Господом.

Не було освіти, а Його звали Учителем.

Не було ліків, а Його звали лікарем.

Не було війська, а царі Його боялися.

Він не перемагав у битвах, але підкорив ввесь світ.

Не скоював злочинів, але був розп’ятий.

Він був похований, але живе і донині!

Автор: Ольга Савицька для прес-служби єпархії


Новини єпархії