Молодь Коломийської єпархії взяла участь у фестивалі «Вітер на-Дії»

12.09.2021 р. Б. молодь Коломийської єпархії відвідала фестиваль «Вітер на-Дії»,  котрий проходив у м. Львові. Це дійство організовує Українська Греко-Католицька Церква (Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ).  Цьогорічне гасло фестивалю було – «Дзвін до змін».

Нашу Коломийську єпархію представляли: комісія у справах молоді Коломийської єпархії та о. Іван Виксюк із парафіяльною молоддю. Слід зазначити, що участь у цьому фестивалі взяли 250 молодих людей із  Коломийської єпархії.

Фестиваль «Вітер на-Дії» – це єднання у спільній молитві, зустрічі із цікавими людьми, участь у дискусіях та нові знайомства.

Голова Патріаршої комісії у справах молоді, о. Ростислав Пендюк, про фестиваль говорить: «Головною зустріччю цієї події, як і всього життя, буде зустріч із люблячим Богом, який кличе кожну молоду людину до дуже важливих звершень, а наше завдання – почути цей поклик. Ми хочемо запропонувати відвідувачам нашого фестивалю цікаво провести час: познайомити їх між собою та із зірковими гостями на десятках різних майданчиків, та заохотити до відкритої та щирої дискусії. Прагнемо дати молоді поштовх до змін у власному житті, щоби воно все більше наповнювалось сенсом, а вони розуміли, куди рухатись і до чого прагнути.

Пресслужба Коломийської єпархії

Фото: комісія у справах молоді Коломийської єпархії

Фото: Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ


Новини єпархії