В Отинії відслужили Молебень до Святого Юди Тадея

2 липня наша Церква вшановує одного з дванадцяти апостолів Ісуса Христа Святого Юду Тадея, до котрого звертаються у важких і безнадійних життєвих обставинах. Підносячи свої молитовні прохання з вірою до Святого, люди отримують ласку й несуть радо свій хрест, покірний Божій волі. 

Кожного року парафіяни греко-католицької церкви Зіслання Святого Духа в Отинії на чолі з парохом отцем Василем Мельничуком вшановують день Святого апостола Юду Тадея біля його статуї. Молитовне дійство розпочалося з Молебня до Святого. Опісля священик виголосив проповідь, де згадав, що апостол Юда Тадей був близьким родичем Ісуса, діяння та сила віри котрого передалися до сьогоднішнього дня. “Тому ми з молитвою звертаємося до апостола Юди Тадея просячи про мир в Україні та опіку над воїнами, що захищають її свободу”, – сказав священик.

Цього дня звучали християнські пісні та приватні молитви людей, які з особливою набожністю відносяться до апостола. ”Святий Тадею, молися за нас, що прибігаємо за Твоєю допомогою” – благали з гарячою вірою парафіяни Отинії.

Автор: Ірина Іванців для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії