Молебень до Пресвятої Богородиці “Невипиваєма Чаша” у с. Тулуків

13 грудня, на свято апостола Андрея Первозванного, в каплиці Християнської злагоди в с. Тулуків відбувся Молебень до Пресвятої Богородиці “Невипиваєма Чаша”. Духовенство і присутні помолились в наміренні за тверезість, проти всяких залежностей.

Молитовний захід організувала Комісія Душпастирства тверезості Коломийської єпархії та ГО “За тверезе Покуття”. У Молебні, який відслужили голова комісії Душпастирства тверезості о. Ярослав Стеф’юк, парох с-ща Заболотів о. Захар Михасюта, парох с. Тулукова о. Микола Костюк, взяли участь патріотичні організації краю, КУН та ОУН, були присутні й парафіяни з сусідніх сіл.

Священнослужителі, в часі богослужіння, наголошували, що аби жити в будь-якій злагоді необхідна найперше тверезість, бо без неї миру не буває, як і не буває справжніх патріотів. Хто любить Бога, Україну, родину, ближнього і себе, той має любити і тверезий спосіб життя!

Далі були науки, побажання священників і молитва”Боже, послухай благання”.

“Ми хочемо, щоб ця капличка стала для людей духовним осередком в боротьбі за свою тверезість, —підсумував о. Ярослав. —Тепер служби, проти всіляких залежностей, будуть відбуватися тут регулярно, кожної п’ятниці, і буде можливість завжди покласти свічку чи подати картку за оздоровлення. Тому запрошуємо всіх потребуючих і небайдужих до молитви і практичної дії проти залежностей: пияцтва, наркоманії, нікотинії, комп’ютерної та ігроманії, проти всяких маній і фобій. Якщо з Богом, то переможемо. Україна буде тверезою!”

Зазначимо також, що всі охочі можуть приєднатися до просвітницької групи тверезості ГО “За тверезе Покуття”, яка збирається кожного четверга о 19.00 в приміщенні магазину “Будматеріали”( біля “Між-Буду”)

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії