Міжнародну конференцію з канонічного права очолить о. д-р Андрій Танасійчук (анонс)

Що Ви знаєте про те, що в УГКЦ планують видавати свій кодекс канонічного права? Чи є для цього підстави? Чи не вистачає Кодексу канонів Східних Церков? Як іде праця над редакцією кодексу?

Про це все зможете довідатися із перших уст від протоієрея Андрія Танасійчука, голови Товариства українських каноністів.

Приходіть на міжнародну конференцію “Сучасний розвиток законодавств східних католицьких Церков” в середу 27 березня на 10:00 на Філософсько-богословський факультет УКУ (вул. Хуторівка 35А).

Лінк на подію: https://www.facebook.com/events/262469444666793/

Довідка: Андрій Танасійчук народився в Коломиї (Україна) в 1978 році. Після формації на священнослужителя у Варшавській семінарії (Польща) 2 червня 2002 року він отримав ієрейське рукоположення і був зарахований до Коломийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви. У 2003-2007 роках, окрім того, що отримав ступінь доктора канонічного права в Папському Латеранському університеті Риму та ступінь доктора східного канонічного права на факультеті східного канонічного права Папського східного інституту, він спеціалізувався на різних галузях, запропонованих різними Ватиканськими конгрегаціями. З 2008 по 2011 рік був запрошений викладачем на факультеті східного канонічного права Папського східного інституту в Римі (Італія). З 2007 р. – науковий співробітник, а з 2008 р. – доцент канонічного права на факультеті канонічного права св. Пія X у Венеції.

Джерело: Інститут Церковного Права


Новини єпархії