Медичний капелан Городенки передав вітання медикам від владики Василія

“Віра твоя спасла тебе …”

Святе Письмо багато разів розповідає про зцілення людей: незрячі починали бачити, глухі — чути, каліки — ходити, мертві воскресали. Найбільше ж чудо — це воскресіння нашого Спасителя. Одна з назв Бога — Цілитель, лікар душі і тіла.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

У Біблії читаємо: «Коли дійсно будеш ти слухати голосу Господа, Бога твого… і будеш слухатися заповідей Його, і будеш виконувати всі настанови Його, то всю хворобу, що я поклав був на Єгипет, не покладу на тебе, бо Я — Господь, цілитель твій» (Вих. 15:26).

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме медики дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Тому образ медика в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Дійсно, у багатьох ситуаціях медпрацівник є останньою рятівною інстанцією для хворого. Клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи поліпшують якість здоров’я і життя.

Світлина від Коломийська єпархія УГКЦ.

Саме в третю неділю місяця червня, коли відзначається свято День Медичного працівника, до Городенківської центральної лікарні зі словами привітання завітав медичний капелан даного закладу о.Богдан Сілецький, який передав вітальне слово, подяки та ікони Коломийської Богородиці від правлячого архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василія Івасюка. Від себе капелан побажав, щоб кожний медик залишавсявірний своєму покликанню і був “світлом для світу ” у час теперішніх випробувань. У свою чергу головний лікар КНП ЦРЛ Олександра Косовець подякувала за подарунки та благословення.

Автор: о. Богдан Сілецький для пресслужби єпархії


Новини єпархії