Майстер-клас із плетіння вервичок відбувся у Надвірній

13 грудня, в Прокатедральному Собор Благовіщення Пресвятої Діви Марії, м. Надвірна, відбувся майстер-клас по виготовленні вервички для наших дорогих Захисників.

Люди, натхненні такою благородною працею, все доходили і доходили. Було піднесено та радісно бачити, що наша духовна боротьба триває, що так багато людей, небайдужих та щирих, простих та інтелігентних, дітей та молоді, підтримує наших мужніх воїнів молитвою, милосердям та вірою у перемогу. Всі занурилися у копітку працю, слухаючи історії зцілень, історії перемог, історії, котрі ламали хід подій у країнах, де панують суворі закони, бо люди у руках тримали тільки вервиці.

Нехай кожна наша вервиця, виготовлена власноруч, скажу із власного досвіду, що було не так вже й легко, стане могутнім захистом для усіх, хто буде її носити із собою.

Дякуємо всім людям, котрі відгукнулися, жертвуючи своїм часом, працею та молитвою. Дякуємо п. Людмилі Сализі, котра піклується духовним захистом наших воїнів. Дякуємо п. Ірині Бакоті, котра так тепло та щиро прийняла усіх. Нехай Господь благословить усіх Вас Своїми рясними та щедрими благодатями, а нашій багатостраждальній Україні дарує мир та спокій.

І знову повторюся, як сказав Папа Пій ІХ: «Дайте мені армію людей, які моляться на Вервичці, і я здобуду світ». Візьмімо у свої руки цю могутню зброю – вервицю, щоби переламати хід подій у нашій країні, у нашому житті та й у цілому світі.

P.S. Було виготовлено 96 вервиць, 9 з яких подаровано учням Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату м. Надвірна.

Джерело: пресслужба Надвірнянського деканату

 

 


Новини єпархії