Лижні змагання зі слалом-гіганту серед духовенства єпархій УГКЦ

Шостий рік поспіль, після Стрітення Господнього, на базі гірськолижного курорту “Буковель” проводяться міжєпархіальні змагання з лижного спорту.

Для духовенства, їхніх сімей та студентів духовних семінарій вже стало традицією зустрічатися на Прикарпатті з метою активного відпочинку. Ідея популяризації здорового способу життя через приклад духовенства належала єпископу Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколі Сімкайлу. З 2013 року бажаючих взяти участь у змаганнях було близько 100 учасників. Цьогоріч їх – 54, але й підтримки у лижників не менше.

Традиційно спортивний захід розпочався із Архиєрейської Божественної Літургії, яку у співслужінні численного духовенства, очолив єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк).

Під час проповіді єпископ сказав, що Біблія не забороняє займатися спортом, але головне, щоб фанатизм у ньоому не перемістив Христа на друге місце.

“Спорт як і кожна добра справа завжди мають своє опертя на Святому Письмі. Наша душа – це дорогоцінний алмаз, а тіло це футляр для душі і храм Святого Духа. Тому ми повинні піклуватися про своє тіло, займатися хоча би фізкультурою, щоби бути здоровими і не стати тягарем для ближніх”, – пояснив кир Василій.

Наостанок проповідник подякував організаторам та всім доброчинцям щорічних зимових змагань.

“Іноді нам говорять, що дуже важко організувати служіння і відпочинок священика на парафії, бо грошей немає, людей немає… Але якщо є щире бажання і готовність вести людей до Бога, тоді назустріч вийде Сам Спаситель”, – додав владика.

Після спільної молитви учасники змагань, ставши на лижі, змагались між собою на швидкість. За результатами двох спусків судді визначили переможців у кількох категоріях. Ними стали:

У категорії від 63 років і старші:

І місце – о. Михайло Смолінський (Львіська Архієпархія)

ІІ місце – о. Дмитро Кривецький (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІІ місце – о. Ярослав Біляїв (Коломийська Єпархія)

 

У категорії 1964-1983 рр. народження:

І місце – о. Віталій Токар (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІ місце – о. Олексій Данилюк (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІІ місце – о. Роман Дутчак (Тернопільська Архієпархія)

 

У категорії від 35 років і молодші:

І місце – бр. Микола Скірчук (Коломийська Єпархія)

ІІ місце – бр. Василь Качмарський (Івано-Франківська Архієпархія)

ІІІ місце – бр. Руслан Копей (Івано-Франківська Архієпархія)

Нагородили  переможців ювілейними медалями та почесними Митрополичими грамотами.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії