Літній табір при парафії с. Битків

З 26 по 30 червня у с. Битків при парафії Успіння Пресвятої Богородиці проходив дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”.

Чудовий табір для дітей селища організувала молодіжна спільнота “Первоцвіт” духівниками табору були о. Володимир (Чорноокий) та о. Петро (Гедзик), які активно долучись до табору. Кожен день був насичений, діти танцювали банси, малювали, грали в ігри та конкурси . Також кожен мав можливість приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя, взяти активну участь у Святій Літургії, навіть співали Молебень.

У п’ятницю для дітей був організуваний в похід, під час якого вони відвідали мальовничі куточки селища. Вперше аніматори провели “велику гру” і всі збагатились як знаннями, так і емоціями. Закінчення табору, відбулось у неділю, де, після Святої Літургії, таборята отримали пам’ятки та солодкі смаколики.

Учасники табору висловлюють щиру подяку Богу за цей неповторний час, священикам, які активно долучились й проводили катехизацію, аніматорам зі спільноти “Первоцвіт” та всім, хто посприяв організації.

Автор: Роксолана Лахва для прес-служби єпархії


Новини єпархії