Літній табір на парафії св. Василія Великого м. Косів

12-13 серпня дітей парафії св. Василія Великого вкотре зібрав християнський табір “Веселі канікули з Богом”, початок якого благословив декан Косівський о. Роман Іванюлик.

Впродовж двох днів з дітьми працювали парафіяльні аніматори: бр. Олег Корпанюк, Марина Сікорська, Марія Колобейчук, Ірина Михавчук, Софія Рибчук, Юлія Шкрібляк. До проведення табору долучилися також батьки, братство і сестринство храму, місцеві підприємці.

Діти з захопленням слухали катехизацію, тема якої була: ” Храм – місце, де я зустрічаюся з Богом”. Активно грали у ігри та естафети, вчили пісні й нові банси. Учасі катехизації “Ісус-лікар моєї душі” діти дізналися про те, що Ісус є справді лікарем. Тільки Він може вилікувати наші рани, причиною яких є гріх у Тайні Сповіді і Святого Причастя.

Великим сюрпризом для таборят стала машина швидкої допомоги, яка заїхала на подвір’я храму. Медичні працівники Ольга Медвідь та Ігор Лаврук з любов’ю і відкритим серцем знайшли спільну мову з дітьми, проводячи навчання про надання першої медичної допомоги. Кожен дізнався, що може врятувати життя іншої людини, знаючи елементарні способи надання допомоги. Так є і в нашому житті. Кожного дня ми зустрічаємо людей, які можуть і не знати про “хворобу” своєї душі. Але, на жаль, гріх завжди залишає рану після себе і зцілити цю рану може тільки Бог.

Автор: Марина Сікорська для пресслужби єпархії


Новини єпархії