Літній християнський табір “Оазис” у с. Ворона

“Пустіть дітей  до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде” 

(Мр.10:14-15)

“Божа любов до людей у Христі”, “Обережно, гріх!”, “Святий Дух у нашому житті” – такі надзвичайно важливі і повчальні науки мали чудову нагоду слухати учасники християнського табору “Оазис”, який проходив з 17 по 20 червня 2019 р.Б. Благословив добре починання сотрудник храмів Успення та Різдва Пресвятої Богородиці с. Ворона о. Юрій Боєчко. За такий короткий, але сповнений на славу Божу період, табір зібрав понад 50 дітей віком від 7 до 13 років.

Під час табору діти мали унікальну можливість слухати різні науки-конференції, які проводили аніматори Христина та Віталій, котрі радо відгукнулися на запрошення, і запропонували ряд, на перший погляд, простих, але з іншого боку дуже цікавих і змістовних тем, що  зацікавили багатьох учасників. Також до кожної теми аніматори використовували прості приклади, щоб доступніше розкрити  ту чи іншу науку. Слід наголосити, що кожного дня табір розпочинався з Божественної Літургії. З великою цікавістю діти переглядали відео-ролики на різні теми, які інколи зворушували до сліз. Надзвичайно незабутніми залишилися враження від проведених вікторин, майстер-класів, ігор, бансів, на яких учасники демонстрували свої таланти.

У переддень завершення табору відбувся цікавий вечір-зустріч також і для батьків, де самі аніматори давали свідчення зі свого життя.

А на закінчення о. Юрій поблагословив усіх учасників табору через мирування та окроплення свяченою водою, і подякував від себе та від імені всіх батьків аніматорам Христині та Віталію за те, що дали можливість усім  переосмислити своє життя, зрозуміти важливу істину, що кожний із нас є дорогоцінним в очах Божих і на кожного Бог має свій конкретний план та любить нас усіх такими, якими ми насправді.

 

Автор: Василь Катеринюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії