Легендарна 10-ка повернулась додому

21 листопада 2021 р. Б., у День Гідності та Свободи, Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, взяв участь в урочистій ході 10-ої гірсько-штурмової бригади, яка повернулася із зони бойових дій на місце свого базування у м. Коломия.

Вулицями міста просувалася урочиста хода військових, котрі живі-здорові повернулися до своїх домівок та сімей. А пересічні люди, котрі так чисельно зійшлися, щоби розділити цю радісну подію, вітали їх щирими словами вдячності.

Опісля відбулося заупокійне богослужіння за усіма загиблими воїнами, котрі від 2014 р. й до наших днів віддають своє життя за цілісність, незалежність та добробут нашої України.

Звертаючись до військових та гостей, владика Василій сказав: «Дорогі капелани, духовенство, наша владо, велике вам спасибі, що згадуєте тих, хто віддав своє життя за кращу долю й волю українського народу. Вони не померли, вони – уснули. Хай буде усім їм вічна пам’ять й Царство Небесне».

В урочистій ході взяли участь: владика Василій Івасюк, капелани УГКЦ та УПЦ, п. Світлана Онищук (голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації), п. Любомир Глушков (голова Коломийської районної державної адміністрації Івано-Франківської області) та представники влади. Вкінці військових було нагороджено військовими нагородами України.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії