Кир Василій Івасюк взяв участь в урочистостях з нагоди 20-ої річниці візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до Львова

20 років тому, 27 червня 2001 р. Б. відбувся візит Папи Римського Івана Павла ІІ в Україну. Тоді, на Божественну Літургію, яку відслужив  Папа Римський, зібралося майже півтори мільйони прочан з усіх куточків нашої рідної Неньки-Батьківщини. В цей день Іван Павло ІІ беатифікував українських новомучеників: єпископів, священиків, монахів та монахинь, звичайних мирян, які не зрадили своєї віри, не відреклися від Христа, а віддали Йому у жертву своє життя й дали приклад живої віри, любові та надії кожному із нас.

Сьогодні, 27 червня 2021 р. Б., згадуючи цю визначну подію, Блаженніший Святослава, Отець та Глава УГКЦ, молився Божественну Літургію на парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова, де 20 років назад Святіший Отець зустрічався з української молоддю. Йому співслужили єпископи Синоду УГКЦ, численне духовенство, серед яких і наш владика, Кир Василій Івасюк із священниками Коломийської єпархії.

 «Рівно 20 років тому святий Іван Павло ІІ, Папа, Посланець Божий і Посланець Миру, благословив українську молодь і весь наш народ жити вільно у правдивій свободі Бога», – згадує парох храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Орест Федина.

Звертаючись до тисячі львів’ян, Блаженніший Святослава сказав: «Сьогодні Папа Іван Павло ІІ усім нам подарував свято зустрічі. Не онлайн, а особистої можливості бути разом, бути об’єднаними у Святому Дусі. Дякую всім тим, хто долучився до того, щоб сьогоднішнє свято відбулося. Фактично Львів сьогодні перетворився на столицю цієї річниці, бо нам у Києві не вдалося чогось подібного організувати. Львів показує приклад. Хочу особливо скласти вдячність львівській громаді за те, що ми до цього святого місця сьогодні їхали по проспекту Святого Папи Івана Павла ІІ.  Дуже тішуся тому, як Львів пам’ятає ці історичні події 20-літньої давності. Ця подія всіх нас змінила на краще, навчила нас краще любити Бога і Україну».

Пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії