Країнами “Бенілюкс”

Вартість: €420 + 200грн. *

* при оплаті завдатку до 10.02.2020

  • 26.04.2020 – 04.05.2020
  • 9 днів
  • Країни: Бельгія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Польща
  • Місця: Амстердам, Банно, Берлін, Брюссель, Вроцлав, Гент, Ерфурт, Люксембург, Трір
  • Автобусом

Контактні дані: 

  • о.Роман Кіцелюк
  • тел: 067 372 02 03
  • ел.адреса: romankitseliuk@gmail.com
  • м.Коломия, вул. І. Франка, 29

Стародавня і нетипова Польща, вишукана і дещо строга Німеччина, квіткова і майже казкова Голландія, класична європейська Бельгія, крихітний проте королівський Люксембург  усе це реальність разом із Рафаїлом! Найчарівніші куточки країн БеНіЛюкс чекають на вас!

1 день:

Виїзд зі Львова.

2 день:

Вроцлав.

“Місто мостів”  так називають чарівний Вроцлав. Адже  перетинають його п`ять річок, створюючи безліч островів. Наприклад, Тумський, який вважають історичним центром міста, звідки ми й розпочнемо нашу прогулянку. Оглянемо також ратушу, центральну площу, зведемо погляд на знаменитий костел святої Єльжбети з вежою заввишки 90 метрів! А ще обов’язково познайомимось із незвичайними мешканцями міста – вроцлавськими гномами.

А далі – вільний час. Переїзд на ночівлю до готелю в Болеславець.

3 день:

Сніданок. Переїзд до Берліна.

Берлін є столицею, а також найбільшим за площею та кількістю мешканців містом Німеччини, одним із найбільших міст Європейського Союзу. 

Протягом екскурсії ми побачимо найвизначніші місця Берліна, серед яких: Рейхстаг, Брандербурзькі ворота, Александерплац, Берлінський собор,  Потсдамська площа, Відомство федерального канцлера Німеччини (Bundeskanzleramt), Меморіал пам’яті жертв голокосту та інше.

Вільний час. Переїзд на ночівлю до готелю.

4 день:

Сніданок. Приїзд до Амстердама. Екскурсія, вільний час.

Амстердам  столиця Голландії. Амстердам також впродовж століть звався містом чуда. 12 березня 1345 року, напередодні Великодня, один місцевий священик ходив із Святим Причастям до важкохворого чоловіка, що через стан здоров’я не зміг спожити Тайни, тож служниця вкинула Частичку в камін у полум’я. Сталось диво. Наступного дня Частичка сяяла в каміні над полум’ям. ЇЇ вийняли, вклали в коробку і передали священику, котрий відніс Святі Тайни до церкви. Так тривало щодня впродовж трьох днів. Чоловік, що приймав Святі Тайни видужав. Місцевий єпископ, визнав це Євхаристійним чудом. Відтоді й до сьогодні цього дня відбувається Євхаристійна процесія з нагоди цієї події. В історичному музеї Амстердама підтримується постійна виставка з документами і реквізитами.

Вільний час. Переїзд на ночівлю до готелю.

5 день:

Сніданок. Прогулянка парком Кеукенкоф.

Парк Кеукенкоф – всесвітньо відомий королівський парк квітів в Нідерландах. Парк був спроектований в 1840 р. вперше виставка квітів у Кекенкофі пройшла в 1949 р. У парку посаджено 4,5 міліони  тюльпанів 100 різних різновидів. 

Екскурсія Гентом, вільний час.

Ґент – вважається найдавнішим релігійним центром Бельгії, і ми побачимо готичний римо-католицький катедральний собор св. Бави. Місто має ще багато храмів, зокрема, церкви святого Якова, святого Миколи та святого Михайла.

Ґент старовинне місто, розташоване у місці злиття річок Шельда та Лис, має багато каналів тому його ще називають “бельгійською Венецією”.

Переїзд на ночівлю до готелю.

6 день:

Сніданок. Екскурсія Брюсселем, вільний час.

Брюссель — столиця Бельгії і Фландрії, де-факто столиця Європейського Союзу і центр найбільшої міської агломерації країни. Ми побачимо Катедральний собор святих Михайла і Гудули, галереї св. Юбера, Королівський Палац, Сенат та Парламент, чудові парки, сади, сквери та знаменитий фонтан-скульптуру (Manneken Pis) та багато цікавого. Також у місті знаходиться штаб-квартира НАТО, Ради Європейського Союзу та інших міжнародних організацій.

Переїзд до Банно. Літургія, вільний час.

Maria Banno_sm

Банно — невелике селище франкомовної частини Бельгії. Відоме як місце об`явлення Богородиці з Банно,  є шанованою марійною святинею цього краю. Взимку 1933 року Божа Матір з`явилася одинадцятирічній дівчинці Марієтті з бідної католицької родини. Було вісім об`явлень, під час яких Богородиця закликала до молитви, провадження вервиці та називала себе Дівою Бідних.

Об`явлення в Банно були офіційно визнані  католицькою церквою в 1949 році. На території знаходиться  велика церква, джерело, каплиця Об`явлень, Хресна Дорога, кілька невеликих каплиць в лісі, лікарня для хворих, які приїжджають для зцілення.

Переїзд на нічліг.

7 день:

Сніданок. Екскурсія Люксембургом, вільний час.

Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією з найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4-те місце у світі.

Хоча в Люксембурзі є велика кількість пам’яток, його територію легко можна пройти пішки. Обличчя столиці – Великий герцогський палац, побудований в стилі іспанського відродження.Ми відвідаємо знаменитий Собор Люксембурзької Богоматері, де у південній частині храму зберігається образ Богоматері- Утішительниці скорботних. До нього щороку у п’яту неділю після Пасхи відбувається паломництво вірних.

Екскурсія в Трір. Вільний час.

Трір на річці Мозель – розташований на західному кордоні німецької землі Рейнланд-Пфальц, в довідковій літературі фігурує не тільки як найдавніше місто Німеччини, але і найперше християнське місто на німецькій землі, що мало колись в Західній Європі титул «святого міста».

Багато його рідкісних історичні пам’яток, що збереглися з античних часів, в сукупності з унікальними за значимістю християнськими святинями оголошені ЮНЕСКО всесвітнім культурним надбанням. Серед них значиться і знаменитий хітон Господа нашого Ісуса Христа. Порта Нігра (лат. Porta Nigra «Чорні ворота») — найбільші давньоримські міські ворота на північ від Альп та найкраще збережені серед таких воріт у Німеччині. У місті зберігся амфітеатр, найстаріший у Німеччині міст і найбільші на північ від Альп давньоримські терми. 

Переїзд на ночівлю до готелю.

8 день:

Сніданок. Екскурсія Ерфуртом, вільний час.

Ерфурт. Місто зберегло недоторканим середньовічний центр. Місто знамените двома храмами – Ерфуртським собором і Северікірхе (церква св. Севери), що стоять пліч-о-пліч і спільно утворюють символ міста. Обидві церковні вежі височать над міським ландшафтом і доступні завдяки величезній відкритих сходах Домштуфен.

Інше примітне місце – Кремербрюке, міст, що перетинає вузьку річку Гера. На мосту розташовуються 32 житлових будинки.

Переїзд до Болеславця. Нічліг.

9 день:

Сніданок.Переїзд до Вадовіц.

Відвідування музею Івана Павла ІІ у Вадовіцах. Вільний час.

Сьогодні Вадовіце є одним з найвідоміших міст Польщі і це не стільки зумовлено його історико-архітектурною спадщиною, як тим, що саме тут 18 травня 1920 року народився один з найвідоміших поляків минулого сторіччя – Кароль Войтила, знаний пізніше як Папа Іван Павло ІІ.

Він став першим в історії папою-слов’янином і 6-м суверенним головою міста-держави Ватикан. Його перебування на посаді голови римо-католицької церкви тривало в період з 16 жовтня 1978 року по 2 квітня 2005 року. Будучи папою, Кароль Войтила відвідав рідне Вадовіце тричі: у 1979, 1991 і 1999 роках.

Переїзд до Львова

Вартість виїзду: 435 євро та 200 грн. (можлива оплата в гривні по курсу**)

** вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 7 нічлігів у готелях, 7 сніданків, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату, туристичний збір у готелях, витрати на екскурсії та кораблик у Амстардамі – загалом 80 Євро.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.


Паломництва