Комісія освіти і виховання провела виховні заходи для вчителів та дітей Ланчина

У червні, з благословення єпископа Коломийського кир Василія (Івасюка), Комісія освіти і виховання нашої єпархії працювала в селищі Ланчин із вчителями та дітьми.

В рамках семінару “Покликані до любові та витривалості” було проведено два заходи: семінар-практикум для вчителів і катехитів “Плоди Святого Духа як дар Воскреслого Христа” (ліцей імені Юрія Шкрумеляка, на запрошення директора Тетяни Дикан) та зустріч з учасниками табору “Веселкове літо”, який організовує Будинок творчості (директор Ярослава Недашківська, педагог-організатор Тетяна Курищук). Ініціатором проведення зустрічі стала завідувач дитячої бібліотеки селища Ланчин Наталія Яремин.

Сестра Єремія зачарувала дітей бесідою про Біблію. Було проведено цікаве знайомство, а також інтелектуальна вікторина “Полюби Бога всім серцем своїм”. Найцікавішою виявилася гра “Злови слово Боже”, в якій прийняли участь дорослі і малі. Веселі руханки “Ходить Ісус по воді” і “Петро, Яків та Іван” теж припали дітям до душі.

По закінченні всі присутні спільно висловили щиру подяку сестрі Єремії та організаторам заходу і зробили фото на згадку.

Автор:Наталія Яремин для прес-служби єпархії


Новини єпархії