Коломияни помолились за ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Аварія на Чорнобильській АЕС не оминула й коломиян. Щороку, 14 грудня, ліквідатори нашого краю збираються на Молебінь  біля каплички “Чорнобильський Спас”.

Захід розпочали з покладання квітів, після чого присутні помолились за здоров’я тих, хто пройшов найбільшу ядерну техногенну катастрофу в світі. Молебіль відслужили протосинкел Коломийської єпархії УГКЦ о. Роман Кіцелюк та о. Володимир Гуменюк спільно з духовенством ПЦУ.

Відтак з подячним словом до присутніх ліквідаторів Чорнобильської АЕС звернулися заступник коломийського міського голови Володимир Бойцан та директорка центральзованої бібліотеки відділу культури Коломийської РДА Наталія Тарновецька. Від представників влади було вручено подячні грамоти коломиянам, які свідомо пожертвували власним життям задля виконання найвищого обов’язку перед рідною землею і своїм народом.

По завершенню зустрічі голова Коломийської спілки “Союз Чорнобиль України” Віктор Познік зробив заяву на адресу дирекції Коломийської автостанції, яка, за його словами, п’ятий раз відмінила безкоштовний проїзд не лише для ліквідаторів Чорнобильської АЕС, а також воїнів Афганістану і АТО, посилаючись на їхні заламіновані посвідчення. Голова попросив захисту від владної структури і наголосив на спільному засіданні щодо цього питання, яке планують провести 20 грудня.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії