Колектив Гостівської школи молитовно відзначив 50-річний ювілей

Історія школи у селі Гостів Тлумацького району почала писатися в далекому 1969 році.

19 жовтня Гостівська ЗОШ І-ІІІ ст. відзначила свій 50-річний ювілей. Урочисто, але по-домашньому тепло, відсвяткували день народження рідної школи вчителі, ветерани педагогічної праці, випускники різних років, учні, батьки та почесні гості.

Село Гостів завжди відрізнялося своєю духовністю, саме тому урочисте святкування розпочали парох села отець Володимир Майданчук та запрошений випускник школи, нині отець мітрат, декан Отинійський, Василь Мельничук, відправивши Молебень до Матері Божої.

Зі словами подяки всім, хто не забуває рідну школу, звернулася директор Мельничук Марія Михайлівна. У своєму виступі вона зазначила, що за час існування школи з її стін вийшло понад 1300 випускників. Згадала шанованих учителів та керівників школи, які до останніх днів залишалися учителями з великої букви.

За багаторічну історію існування школи змінилося кілька поколінь учителів. Звучали слова подяки найстаршим, найдосвідченішим педагогам, які створили і передали кращі освітянські традиції колективу.

Молитвою за померлих вшанували педагогів, які вже пішли з життя.

Приємно було почути теплі слова привітання з вуст колишніх випускників та почесних гостей, які прийшли на ювілей з подарунками.

Випускник Гостівської школи отець Василь Мельничук у своєму виступі зазначив, наскільки важливою є школа для фізичного і духовного розвитку людини. Подякував вчителям за працю і поблагословив школу на майбутню успішну діяльність. З нагоди свята отець подарував ікону Архангела Михаїла і побажав педагогам завжди бути під його заступництвом.

Гості підмітили, що хоч і відзначаємо півстолітній ювілей, але школа молодіє від усмішок дітей, невтомності директора, творчості вчителів. Вони робили і роблять усе для того, щоб рідний навчальний заклад процвітав.

Лилося піснею учнівське дзвінкоголосся, раділи педагоги, що так багато людей завітало на свято, витирали сльози однокласники, які зустрілися через десятки літ.

Автор: Христина Василюк для пресслужби єпархії


Новини єпархії