Християнський відпочинок в Єгипті + Луксор та коптські монастирі

Вартість: $485 + 200грн.

* вартість може змінюватись

  • 25.11.2019 – 02.12.2019 (+/- 10 днів)
  • 8 днів
  • Країни: Єгипет
  • Місця: Хургада
  • Літаком
  • Виліт з Львова

Контактні дані: 

  • о.Роман Кіцелюк
  • тел: 067 372 02 03
  • ел.адреса: romankitseliuk@gmail.com
  • м.Коломия, вул. І. Франка, 29

Країна найдавнішої в світі цивілізації, Єгипет, виглядає на перший погляд типовою ісламською державою. Але досить уважно озирнутися на вулицях, щоб із сотень незвичної форми хрестів, які, ніби квіти, розпускаються під спекотним сонцем, помітити ненав’язливу присутність християнської меншини. Запрошуємо і Вас разом із Рафаїлом відвідати цю екзотичну і теплу країну в час, коли у нас падатиме сніг!

1 день:

Виліт зі Львова. Переліт до Хургади (Єгипет). Трансфер з аеропорту до готелю Panorama Bungalows Hurghada 4*.

Вечеря. Нічліг.

2 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі або на території готелю. Обід.

Вечеря. Нічліг.

3 день:

Виїзд з готелю до Луксору. Сніданок. Екскурсія в Луксор  (орієнтовно 50$ з особи).

Є тільки кілька місць у світі, які можна назвати музеєм під відкритим небом, і єгипетське місто Луксор виразно знаходиться в їх числі. Луксор, раніше відоме як стародавнє місто Фіви, прекрасне місто єгипетського бога Амон Ра, є одним з найбільш затребуваних туристичних напрямків. Він почав полонити туристів, ще починаючи з греко-римських часів. Основні його пам’ятники це Луксор, Карнак, Хатшепсут і Рамзес III.
Саме місто складається з трьох частин: Луксор на східній стороні Нілу, місто Карнак і місто Фіви на західній стороні Нілу на протилежній стороні від Луксора.

Карнатський храм.

Корабликом по р. Ніл. По іншій стороні ріки можна відвідати плантацію бананів (за додаткову оплату); долину фараонів (у вартість входить спускання у 3 гробниці; гробниця Титутхамона за додаткову оплату); магазину-музею папірусу – тут можна побачити, як виробляється папірус).

Обід. Відвідини Колосів Мемона; алябастрової фабрики.

Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4-5 день:

Літургія. Сніданок. Відпочинок на моріабо на території готелю. Обід.

Вечеря. Нічліг.

6 день:

Літургія. Сніданок. Виїзд до Єгипетської Венеції (вартість орієнтовно 40$). Кораблик до Венеції – Ельгуна. Пливемо дивитись на корали – плавання у відкритому морі (у вартість входять: маска, ласти, трубка). Катання на банані/таблетці. Обід на кораблику з морськими продуктами.

Пливемо у відкрите море, щоб подивитись на дельфінів. Рибалка.

Повернення до готелю на вечерю та нічліг.

7 день:

Літургія. Сніданок. Екскурсія до коптських монастирів (вартість орієнтовно 50-60$ – залежно від кількості осіб).

На північ від Хургади в 250 км, на тлі красивих гір Східної пустелі, знаходяться два найстаріших монастиря – Св. Павла і Св. Антонія. Побувати в них і помолитись біля реліквій варто кожному, адже саме тут, на землі Єгипетській, багато століть тому з’явилося чернецтво. Тут жив Антоній Великий, що пішов в юності в пустелю і вів аскетичний спосіб життя. У нього з’явилися послідовники. Таким чином з’явилася перша християнська громада, а Св. Антоній вважається «батьком монашества». Після його смерті ченці заснували найдавніший християнський монастир.
Тут зберігаються рідкісні старовинні ікони, в їх число входить копія ікони Володимирської Божої Матері, і найдавніші письмена арабською і коптською мовами.
Інший монастир — св. Павла — заснований на місці відокремленої печери, де до кінця життя жив св. Павло. Згідно з легендою, преподобний за поживу мав лише воду і хліб, який приносили йому з волі Божої вороном. Над печерою знаходиться стародавня церква, на стінах якої у дуже хорошому стані збереглися  найдавніші фрески. До слова, тут знаходяться мощі св. Павла.

Відівідання печери, де жив св. Антоній останні 20 років життя.

Вечеря. Нічліг.

8 день:

Сніданок. Літургія. Відпочинок на морі або на території готелю.

Обід. Виселення з готелю.Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Вартість: 485 $ + 200 грн.* 

* оплата в гривнях по курсу туроператора в день оплати.

У вартість входять: авіапереліт; проживання у 2 містних номерах та харчування (All inclusive) у готелі; супровід духівника-керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входять: відкриття візи – 25 $; витрати на екскурсії.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.


Паломництва