Християнський турнір з міні-футболу

У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці в Тисменичанському протопресвітеріаті відбувся турнір з міні-футболу. Благословив спортивний захід, який відбувся в подяку за дар життя, протопресвітер Тисменичанський о. Василь Панівник.

У змаганнях взяли участь 8 сіл даного протопресвітеріату. Перед початком гри всі учасники помолились за щасливе проведення. Відтак о. Василь Панівник поблагословив всіх окропленням свяченою водою і турнір стартував. Не дивлячись на похмуру погоду, команди гідно представили свої парафії. Кожна була сильною в кожній із них були певні переваги та якості.

За результатами змагань у турнірній таблиці команди розташувались таким чином:

1 місце – Тисменичани;

2 місце – Волосів;

3 місце – Перерісль.

По завершенню усі гравці отримали заслужені нагороди. Визначили і найкращого нападаючого, яким став Остап’юк Василь із с. Фитьків, забивши 5 голів. Найкращий воротар – Фенюк Тадей з с. Перерісль та найкращий захисник – Сікач Святослав із с. Тисменичани.

Ми, молодь деканату, щиро дякуємо організаторам цього матчу: референту Відділу душпастирства спорту Коломийської єпархії УГКЦ о. Володимиру Гуменюку, о. Василю Нагорняку, директору  Івано-Франківського обласного Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” п. Святославу Бойко, який надав нагородження, а також Переріслянському ОТГ, яка зпрезентувала м’яч.

Такі християнські турніри є важливими, адже, як сказав Віктор Гюго: “Потрібно підтримувати кріпость тіла, щоб зберегти кріпость духа”.

 Автор: Леся Попович для прес-служби єпархії


Новини єпархії