Християнський турнір з футболу провели у Печеніжині

4 травня на стадіоні смт. Печеніжин відбувся ІІ традиційний християнський турнір з футболу між командами Коломийського, Печеніжинського та Березівського протопресвітеріатів. 

Змагання розпочали з молитви та благословення Преосвященного владики Василія (Івасюка). Опісля гравці 6 команд змагалися між собою за першість.

Шляхом жеребкування команди розділили на 2 групи. За підсумками групового етапу переможцями турніру стали гравці парафії св. Михаїла смт. Печеніжин, їм поступилась команда парафії с. Рунгурів. Трійку лідерів замкнули гравці з катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї.

Кращим воротарем визнали Максима Копильціва з команди парафії кн. Володимира і кн. Ольги, а гравцем турніру – Софію Білович із Березівського протопресвітеріату. Переможці змагань отримали кубок та м’яч.  Призери й учасники були нагороджені медалями та подячними грамотами.

По завершенню референт Відділу душпастирства спорту Коломийської єпархії о. Володимир Гуменюк подякував молоді за гру, а також відзначив допомогу в організації з боку протопресвітера Березівського о. Ігора Полюка, в особливіший спосіб протопресвітера Печеніжинського о. Юрія Максим’юка та депутата облради Дмитра Лащука.

Турнір, який вже став традицією, матиме продовження і в наступному році, адже в такий спосіб духовенство підтримує розвиток спорту серед молоді.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії