«Христова Церква в день Богоявлення Господнього запрошує людей до покаяння», – Преосвященний Владики Василій молився у катедральному соборі м. Коломиї

19 січня 2022 р. Б., в день Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Преосвященний владика Василій Івасюк молився Велике Повечір’я із литією та Архиєрейську Божественну Літургію у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Преосвященному владиці Василію співслужили: адміністратор собору – о. Володимир Білослудцев та духовенство собору.

З нагоди цього величного празника, Преосвященний владика Василій закликав вірян: «Христова Церква в день Богоявлення Господнього «голосом вопіющого в пустині» запрошує людей до покаяння, а не до купання, та закликає хреститися у водах Йордану, відновивши свої хресні обіти… Нехай цей голос Святого Письма допоможе нам підготуватися до свята Христового Богоявлення. Купання в ополонці не робить людину оновленою в її силах, а покаяння – благодать прощення, відродження і просвіщення, яку ми отримуємо від явленого над Йорданом Христа силою і діянням Святого Духа… Деколи звичаї заступають нашу віру. Людина є такою, що може натворити багато різних справ, але виконавши певний обряд, думає, що їй все проститься. Я заохочую до живого спілкування з Христом у Літургії. Хочете купатися у цей день? Купайтеся! Тільки не простудіться! Проте не потрібно сприймати це за обов’язок».

Після Літургії духовенство та парафіяни вийшли на подвір’я Собору, де відбулось водосвяття. По завершенню владика Василій ще раз привітав присутніх зі святом.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії