Хресна дорога за абортованих дітей у с.Назавизів

14 березня у храмі Усікновення чесної голови св.Івана Хрестителя с.Назавизів, з благословення пароха о.Романа Іванківа, відбулась Хресна дорога за абортованими дітьми. Її підготували викладач-катехит Зоряна Срібна та о. Василь Штангрет з парафіяльними дітьми. Метою цієї Хресної дороги було привернення уваги людей до тяжкого смертного гріха.

“Аборт – це смерть” – такі слова стали головним закликом до розважань і усвідолення смертей мільйонів ще ненароджених немовлят у лоні матері. Переривання вагітності це смерть крихітного ще несформованого тільця, яке вже має серденько і невинну душу. Кожна стація порівнює страждання Ісуса Христа з невимовними стражданнями ненароджених дітей. Подібно тому, як люди засудили на страту Ісуса, так у наш час матері добровільно ідуть, щоб вбити свою ще ненароджену дитину.

В кінці учасники Хресної дороги запалили лампадки за душі ненароджених дітей. Тож поглинувшись у роздуми, ми повинні бути гідними любові Божої і не робити страшних помилок в своєму житті, щоб потім про них не жалкувати.

Автор: Уляна Гурмак


Новини єпархії