Косівська спільнота “Мироносиці” у Заболотові

16 березня парафію Архистратига Михаїла селища Заболотів відвідала спільнота “Мироносиці” храму св. Василія Великого м. Косів на чолі з Косівським деканом о. Романом Іванюликом. На початку Хресної дороги о. Роман зачитав уривок з Євангелія, в якому ішлося про Благовіщення. Богородиця сказала Богові своє “так”. Але чи в сучасному світі мати і батько наслідують Богородицю?? Чи з трепетом і любов’ю приймають нове життя. Ні одна війна чи тоталітарна система не знищила стільки людей, скільки знищують матері в своєму лоні. Ця Хресна дорога- маніфест проти гріха аборту. І саме театралізованість Хресної дороги, яку провела спільнота, дала можливість кожному побачити наслідки аборту. Кожен з парафян по-особливому пережив цю Хресну дорогу.

Людина чинячи гріх, не знає, а швидше не хоче знати про наслідки. Та наслідок гріха аборту є набагато більший аніж ми думаємо… Це свідоме вбивство на яке так часто закривають очі, це діти, які вбиті в лоні матері. Задаймо собі питання: скільки вчителів, лікарів, священиків, є вбиті лише через бажання догодити собі.

Хто приймає дитину в Моє ім’я, той мене приймає” (Мт 18:5) Бог не кожному дає дар батьківства. Однак цей найдорожчий дар багато людей знівельовують його. Варто пам’ятати, коли людина стоїть над прірвою цього гріха, ми маємо стати на сторону беззахисної дитини, яка так хоче жити, якій Бог дав безсмертну душу, і місію, якою вона буде прославляти нашого Творця.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії