Хресна Дорога у Сідлищі та віднова духа у с. Молодилів

5 квітня у с. Сідлище Отинійського протопресвітеріату відбулася Хресна дорога для учнів та вчителів, яку з благословення адміністратора парохії о. Василія Куриляка, проводив катехит бр. Іван Молитовник.

Початком духовної віднови стала Хресна дорога, після якої бр. Іван поспілкувався з учнями та вчителями про хрест, Хресну дорогу, муки й терпіння нашого Спасителя і про гідне приготування до зустрічі з Ним. Опісля присутні мали нагоду почути  катехизу про Великий піст.

Хресна дорога з життєписом Св. Василія Величковського відбулася також у богослужбовій каплиці с. Молодилів, яку проводили о. адміністратор Василій Куриляк та запрошений гість реколектант о. Ігор Андрусяк. По закінченню Хресної дороги для парафіян були виголошені науки.

Священик ґрунтовно і доступно пояснив значення Великого посту, особливості великопосних Літургій та глибинного змісту обрядів. Також розкрив таїнство переміни старої людини в нову, обожествлену під час святої Тайни Хрещення і проявлення її як досконалого образу і подоби Христа протягом нашого земного життя. “Ми маємо бути готовими зустріти Воскреслого Христа, наша віра має бути в Христа, а не панування речей над нами”, – зазначив проповідник.

Під час Богослужінь кожен із парафіян мав змогу приступити до Св. Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії. Опісля присутні поділилися враженнями та щиро дякували Богові, о. Ігорю Андрусяку та о. Василю Куриляку за духовні дари і благословення.

Автор: бр Іван Молитовник для прес-служби єпархії


Новини єпархії