У с.Троїця провели Хресну дорогу ненароджених дітей

Усі ми покликані на цю землю Провидінням Божим. Наш добрий Творець по своїй безмежній милості дає нам життя, коли захоче, і забирає теж по своїй волі… Уже з моменту зачаття Господь дає людині душу. Безсмертну душу… Тому плід під материнським серцем без сумніву вже є людиною. Аборт – це злочин. Це – убивство. І це має усвідомлювати кожен. 

У неділю 25 березня на парафії Пресвятої Трійці с.Троїця відбулася Хресна Дорога ненароджених дітей. Такий молитовний захід розчулив серце кожного, хто був присутній в храмі. Діточки в чистих білосніжних одежах провели всіх присутніх через весь біль, терпіння і страждання, які приходиться пережити кожній абортованій дитині. Спричинені страждання ще ненародженого плоду знаходили відгомін в терпіннях Ісуса Христа на Хресній Дорозі.

Щиру подяку висловлюємо завклубові Дарії Чорней за проведення й організацію Хресної дороги та очільниці молоді при парафії Юлії Товстюк – за чудову технічну роботу. Також слова вдячності складаємо учасникам, батькам та пароху о.Василю Гояну за добре напутнє слово, пробудження свідомості й щиру молитву на перепрошення Бога за всіх безневинних дітей.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії