Храмове свято на парафії Пресвятої Трійці с.Троїця

“Нехай приступлять до тебе Арон, брат твій, і сини його, з-поміж синів Ізраїля, щоб служити мені священниками. Ти справиш священні ризи Аронові, братові твоєму, на славу й на окрасу. І скажеш усім здатним та кмітливим, кого я сповнив хистом, щоб вони зробили ризи Аронові, щоб посвятити мені його на священика” (Вих. 28,1-3)

29 травня, в такий сонячний та святковий день, парафіяни храму Пресвятої Трійці с.Троїця відзначали храмове свято. Другий день Зелених свят, згідно з Євангілієм є днем народження християнства, адже тоді на апостолів зійшли вогненні язики Святого Духа, і вони заговорили різними мовами світу і почали проповідувати.

Святе Письмо цього дня вчить нас сміливо та вірно служити Христовій Церкві і з твердою вірою в серцях прославляти Господа, проповідуючи Його науку. Символічно, Святкову Літургію спільно з парохом храму о.Василієм Гояном відслужили священники з семи парафій Коломийської єпархії: Тростянця, Ілінців, Олешкова, Балинців, Заболотова, Кулачківців, Серафинців.

“Така співдружність між священиками є глибиною розуміння єдності нашої Церкви”, – зауважив о.Василь Гоян та подякував духовенству і всім присутнім за спільну молитву, наголосивши ще раз на безцінності спільної праці всіх парафіян на прославу Господа.

Окрасою свята стали діти, які спільно з Дарією Чорней підготували чудовий виступ-подяку та зарядили всіх присутніх святковим настроєм.

Відтак відбулось мирування, після якого віряни вийшли на освячення води. Свято продовжилось святковим концертом біля місцевої школи.

Автор: Юлія Товстюк для прес-служби єпархії

 


Новини єпархії