Хори Коломийської єпархії відвідали владику Василія

За давньою українською традицією, під час різдвяних свят, звідусіль линуть колядки, які прославляють Новонародженого Ісуса. Бо Різдво Христове – це радісне та світле свято, котре приносить спокій, мир та радість у кожну домівку й до кожного серця.

Колядники йдуть від хати й до хати, несучи радість й прославляючи Месію-Ісуса. Сьогодні вони завітали до єпарха Коломийського, Кир Василія Івасюка. Це чудові хори, котрі у різних куточках Коломийської єпархії несуть благу звістку про народження Божого Сина: діти та молодь  с. П’ядики (парафія Покрову Пресвятої Богородиці), «Аксіос» (церкви Архистратига Михаїла м. Коломия),  «Світло Тавору» (собору Преображення Христового), представники «Апостольства Доброї смерті» (м. Яремче та м. Івано-Франківську).

Хори завітали з чудовими колядками, в яких так уміло прославляли народження Божого Сина. Тексти колядок та євангельські події так гармонійно перепліталися, а чудова мелодія огортала спокоєм, теплом та затишком, додаючи впевненості, що Немовля-Ісус принесе мир нашій Батьківщині, а кожній сім’ї поверне віру, надію й любов.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії