Хор “Світло Тавору” відзначив 20-літій ювілей (відео)

Поважний 20-літній ювілей сьогодні відзнав хор Катедрального собору м.Коломиї “Світло Тавору”. З цієї нагоди у МПК “Народний дім” відбувся свяковий концерт під назвою “З нами Бог”.

Впродовж 20 років хор, під орудою регента п. Світалани Гаргат є постійним учасником концертів духовної музики. Паломницькі мандрівки до святих місць та участь у Божественній Літургії в духовних святинях України для хористів стали вже традицією.

В репертуарі колективу представлені кращі духовні твори українських та західноєвропейських композиторів, які цього дня мали змогу послухати зі сцени шанувальники їхньої творчості.

На початку до вокалістів звернувся правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ кир Василь (Івасюк), який подякував за багаторічну працю і кожному вручив подячні грамоти. Відтак з вітальним словом звернувся керуючий Коломийською єпархією єдиної помісної православної церкви в Україні єпископ Коломийський і Косівський Юліан Гатала. У свою чергу владика подякував керівнику та колективу за те, що вони завжди відгукуються на запрошення, беручи участь в культурних заходах.

Також ювілярів привітали заступник міського голови Володимир Бойцан, начальник відділу культури міської ради Уляна Мандрусяк, головний спеціаліст відділу культури Коломийської РДА Оксана Сушириба та заслужений працівник культури України Богдан Іванчук. Всі вони запевнили, що хор “Світло Тавору” своїм співом завжди додає справжньої окраси будь-яким урочистостям, за що було висловлено щирі слова вдячності.

Далі продовжилась святкова концертна програма. Окрім виконання музичних творів, присутнім представили різдвяний відеоролик за участі хору спільно з Hutsul Planet.

Несподіванкою заходу стало також віншування та колядка, яку підготували діти хористів.

По закінченню виступу ювіляри отримали найвищу нагороду – вдячні оплески заповненої зали глядачів.

Джерело: прес-служба єпархії

 

 


Новини єпархії