Хор “Світло Тавору” запрошує на святковий концерт з нагоди 20-річчя (анонс)

Запрошуємо на святкування

Довідково.  Хор “Світло Тавору” створений у грудні 1998 року при каплиці Катедрального собору Преображення Христового з благословення правлячого тоді архиєрея кир Павла Василика і стараннями отця Руслана Ваврика. Під орудою регента п. Світалани Гаргат хор став постійним учасником концертів духовної музики.

З часу створення колектив бере участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалях-конкурсах духовної музики, де неодноразово стає лауреатом:

2006 р. – обласні фестини “Від Різдва до Великодня”;

2006 р. – ІХ Міжнародний фестиваль ім. Анжельма Скроболя в Польщі;

2010 р., 2011 р. – І та ІІ фестивалі “Коляда на Майзлях”;

2010 р. – фестиваль “Разом за життя” в смт. Заболотів;

2011 р. – ХІІ Різдвяний фестиваль “Велика коляда у Львові”, І та ІІ фестивалі “Медовий Спас” у Коломиї;

2011 р. – “Велика розколяда з Патріархом” у Патріаршому соборі м. Києва;

На ювілейному концерті хору, присвяченому 10-річчю від часу заснування у 2009 році, колективу було присвоєно назву “Світло Тавору”.

Паломницькі мандрівки до святих місць та участь у Божественній літургії в духовних святинях України стали вже традицією для хористів.

В червні 2009 року учасники хору здійснили паломницьку поїздка по країнах Європи, присвячену 150-літтю об’явлення Пресвятої Богородиці у Люрді. Відвідали святі місця і прийняли участь у Богослужіннях у Парижі, Люрді, Римі, Відні та ін. В 2012 році під час паломницької подорожі у Прагу, Зальцбург, Мюнхен та Чеський Крумлов колектив успішно виконав духовну концертну програму в українських церквах та величних соборах.

Крім того, варто згадати паломницькі подорожі до Кракова, Ченстохова, Відня, Риму, Сан-Джованні-Ротондо, Флоренції у 2013 році. Наступного року хор здійснив паломництво до Парижу, Барселони, Люрду, Монако, Венеції.

В репертуарі колективу представлені кращі духовні твори українських та західноєвропейських композиторів: В, А. Моцарта, Дж. Каччіні, Дж. Пуччіні, Д. Бортнянського, М. Березовського, М. Лисенка, О. Архангельського, М. Вербицького, К. Стеценка, А. Веделя, О. Кошиця, С. Людкевича, Д. Січинського, Г. Давидовського та ін.

Хор налічує 35 вокалістів під незмінним керівництвом Світлани Гаргат.


Новини єпархії