«Хлоп’ятко нам народилося, сина нам дано» (Іс. 9:5), – Преосвященний владика Василій у головному храмі м. Коломиї

7 січня 2022 р. Б. – в радісний, величний та світлий празник Христового Різдва, Преосвященний владика Василій молився святкові богослужіння (Велике Повечір’я з Литією, Утреню, Божественну Літургію) у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї. Владиці Василію співслужило духовенство собору та о. Микола Мотрук (менеджер з комунікацій школи журналістики та комунікацій УКУ).

Звертаючись до вірних, котрі зібралися так чисельно, щоби прославити Новонародженого Ісуса, о. Володимир Білослудцев, настоятель собору, зачитав слова Преосвященного владики Василія із різдвяного послання: «Новонароджене Дитятко Ісус є доступним та відкритим до потреб кожного. Наслідуючи Месію з Вифлеєму, відкриймо свої серця до найслабших, хворих, знедолених, убогих й усіх тих, котрі у ці важкі часи втратили роботу, опинились у важких труднощах через економічні наслідки пандемії і тих, які потерпають від домашнього насильства. Не забуваймо і про українських військових, які ціною власного життя та здоров’я захищають кордони нашої Батьківщини. Капеланів й волонтерів, котрі, жертвуючи своїм часом та добробутом, дбають про щастя народу України більше, аніж за своє особисте добро»….

 «В день Різдва Христового у Коломийській єпархії діти колядують, засівають, віншують, у людей святковий настрій. Дивлячись на радісні й усміхнені обличчя наших юних колядників, задумаймось над долею дітей у прифронтовій зоні, які ще й досі платять високу ціну за війну дорослих, а також подивімося на дітей з важким дитинством по наших селах та містах. І тут виникає просте запитання: «Як розворушити сумління людей, щоби повернути мир?»».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії