Катехизація “Екологія душі і тіла” для учнів Березова

У часі Великого посту протопресвітер Березівський о. Ігор Полюк та о. Михайло Дрогомирецький спільно зі священниками даного протопресвітеріату оранізувати катехизацію школярів на тему: “Екологія душі і тіла”.

Сучасний світ, вражений духом споживацтва, перетворився на світ парадоксів та абсурдів. З одного боку, завдяки рекламному зомбуванню, яке набагато перевищує реальні потреби людства на сьогодні, а з іншого використання інтернет-ресурсів, які не завжди надають правдиву інформацію. Тому напрошується справедливе та логічне запитання: чи, бува, часом карколомний необмежений прогрес і зростаюче виробництво не посягають на найдорожче, найсвятіше, що є у людини, – на її гідність, людяність, чесність!?

Жадібність людини й намагання збудувати “щасливе”, “успішне” та “прогресуюче” сьогодення, порушують соціальну справедливість, виснажують та руйнують спільну спадщину отриману від Творця. Цим самим ми своєю діяльністю нищимо природні ресурси, призводячи до загострення проблем бідності, голоду, хвороб та елементарного виживання, де в одному куточку планети можна мати все, а в іншому – мешкають ті, хто не може придбати навіть речі першої необхідності. Саме тому священнослужителі Березівського протопресвітеріату, за допомогою слова Божого та катехитичного служіння, разом з учнями та вчителями, молилися та дякували Богові за все.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії