Катехитична школа як важливий елемент живої парафії

В період останніх років наша Церква ставить особливий акцент на залученні молоді та їх катехизації. Власне тому на парафіях утворені катехитичні школи, основне завданння яких полягає в навчанні дітей основ своєї віри.
 
Вже третій рік поспіль у с.Гвізд, при храмі Преображення Господнього, такі навчання проходять близько 40 дітей. Тут діти навчаються правд віри, готуються до Першого Святого Причастя, а також щороку, у час Великого посту, проводять Хресну дорогу ненародженої дитини, готуються до свята Миколая, незабуваючи також і про найдорожчих жінок у День Матері.
 
Влітку, коли усі на канікулах, при храмі працює табір, де малеча має можливість не тільки з користю провести час, але й долучитися до цікавих екскурсій та походів в гори зі своїм духовним наставником – адміністратором храму о.Іваном Гедзиком.
 
“Навчаючи дітей, ми, насамперед, стараємося привити їм любов до Бога та свого ближнього, плекаємо моральні цінності, почуття власної гідності і поваги. Наші катехитичні заняття відбуваються у формі дидактичної гри, так у дітей з’являється впевненість у тому, що вони мають чим зайнятися у храмі, що там цікаво і доступно, що не треба боятися висловлювати свої думки та ставити запитання не лише катехиту, а ще й священику, який радо відповість на всі запити своїх маленьких парафіян”, – каже катехит Христина Паньків.
 
Нам слід розуміти, що діти повинні виховуватися у християнському дусі, тому, якщо у вас на парафії діє катехитична школа, то батькам варто користати з цієї можливості. Адже відомий вислів каже: “Якщо не говорити з дітьми про Бога, тоді все життя доведеться говорити з Богом про дітей.”
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії