“Карітас Коломиї” просить допомогти в обладнанні кухні благодійної їдальні

Проект здійснює
МБФ “Карітас України”

Чим людина відрізняється від інших живих істот? Звичайно, милосердям, яке вона може проявити до свого ближнього. Благодійна їдальня, яка знаходиться в приміщенні БФ “Карітас Коломия”, почала працювати у далекому 2001 році і обслуговувала 10 нужденних. Обладнання, на якому варилася їжа, а це електрична плита, була гуманітарною допомогою колег з Чехії. Діяльність фонду розширювала свої межі, і кількість відвідувачів благодійної їдальні зростала.

На сьогодні їдальня видає 20 000 обідів на рік. Щодня понад 100 людей отримує гарячий обід, для багатьох це є єдиний прийом їжі на день. Снідають та обідають в їдальні представники неповносправної молоді, які приходять до “Карітасу”. Смачною їжею пригощає їдальня і діток із малозабезпечених та багатодітних родин та дітей із кризових сімей. Дуже часто проводяться майстер-класи з приготування їжі для представників дитячого проекту. Та найчисельнішими клієнтами благодійної їдальні є люди, які потрапили в складні життєві обставини, а також люди, які не в змозі вижити на мізерні доходи.Благодійна їдальня не припинила працювати і в період карантину через COVID-19. Ми відчули, що саме під час таких колапсів робота благодійної їдальні, як ніколи, необхідна, бо потребуючі категорії в цей період особливо незахищені. Ще один виклик для нас – підтримка харчуванням тих сімей, які давали собі раду до карантину і не потребували нашої допомоги, а під час нього опинились у скрутних обставинах, і гарячі обіди з нашої їдальні стали для них рятівним колом. Заміна кухонного обладнання – гарантія безперервної роботи благодійної їдальні і надалі. І як наслідок – гарантоване харчування для потребуючих категорій.

Але, на жаль, обладнання на кухні благодійної їдальні, залишилося таким, яке було в далекому 2001 році. Воно частково вийшло з ладу, працюють на плиті тільки дві секції, які потребують багато часу для приготування та є досить енергозатратними. Тому звертаємося до всіх людей доброї волі допомогти придбати нам нове обладнання для благодійної їдальні. Ніхто з нас не застрахований від непередбачуваних обставин в житті, тому закликаємо з розумінням і співчуттям віднестися до всіх нужденних благодійної їдальні.

Скоро ви забудете про свою пожертву, але вона назавжди залишиться у Божій пам’яті.

Пітримати проект пожертвою

 


Новини єпархії